Теплоенергетика завжди була однією з найбільш потрібних і затребуваних робітничих сфер. Саме тому професія апаратника хімводоочищення є дуже важливою.
Якість як холодної, так і гарячої води, що надходить з крана, обов'язково має відповідати нормам. Подача опалення в холодну пору року також повинна бути ефективною. Стежити за всім цим покладено апаратника хімводоочищення. Представник даної професії - це фахівець, який займається обслуговуванням водопідготовчих установок. Крім цього апаратник хімводоочищення повинен стежити за якістю роботи котельні та її елементів. Якщо буде допущено навіть незначна помилка в роботі водоподготовительной системи, то все може обернутися найгіршим чином. Саме тому ця професія є такою важливою і потрібною.
Як і будь-який інший фахівець, апаратник хімводоочищення має ряд професійних обов'язків. Звичайно ж, всі функції різняться в залежності від розряду та кваліфікації.
Апаратник хімводоочищення: посадова інструкція, особливості навчання та відгуки Однак деякі основні види діяльності виділити все-таки можна. По-перше, це усунення і виявлення різного роду проблем і несправностей в роботі водопідготовчого обладнання. По-друге, це запуск і зупинка всієї обслуговуваної системи. Також можна виділити такі важливі обов'язки, як ведення процесу очищення води, робота з фільтрами, підготовка спеціального сировини, вибір, регулювання і підтримку певного режиму роботи і т. д. 
Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Апаратник хімводоочищення